Watch Dogs 2 bir hacker oyunu olmasına rağmen içerdiği yüksek düzeyde cinsellik bulunduğunuz platformdan ban yemenize neden olabilir. Ubisoft oyuncuları uyarıyor!

Watch Dogs 2 bir hacker oyunu olmasına rağmen içerdiği yüksek düzeyde cinsellik bulunduğunuz platformdan ban yemenize neden olabilir. Ubisoft oyuncuları uyarıyor! Aldığınız ekran görüntüleri başınıza iş açabilir.

watch_dogs_2_review_main200

Watch Dogs 2’nin içerikleri başa bela olabilir

Watch Dogs 2 oyunculara büyük bir özgürlük vaat ediyor olsa da bu özgürlük başa bela olabilir. Ubisoft sokakta dolaşan insanları en ince ayrıntısına kadar tasarlayınca, işin bir noktadan sonra sıkıntı yaşatması da kaçınılmaz oluyor.

En ince ayrıntı derken şaka yapmıyoruz çünkü, oyundaki insanlar cinsel organlarına kadar modellenmişler. İngiltere’de oyuna erkenden erişen bir NeoGAF kullanıcısı Adam, bunu keşfetmiş. Sokaktaki bazı insanların çıplak dolaştığını fark eden oyuncu, bunu eğlenceli bularak herkesin fotoğrafını çekmiş.

Eh bu çıplaklık içeren görselleri kullanarak tweet atınca da ortalık karışmış. Kullanıcı da anında ban yemiş. PSN paylaşımlarınızda hiç bir şekilde çıplaklık kullanmamanız gerekiyor, aksi halde anında sistemden uzaklaştırılıyorsunuz.

Watch Dogs 2’de belli bir noktaya kadar cinsellik olmasını bekliyorduk ama çırılçıplak insanlar ESRB’nin de gözünden kaçmış gibi görünüyor.

Kaynak: ShiftDelete

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın