9.6 C
Ankara
Pazartesi 27 Mart 2023

Pixlr

Pixlr, bir dizi fotoğraf düzenleyici ve bir fotoğraf paylaşım hizmeti de dahil olmak üzere, bulut tabanlı bir görüntü düzenleme araçları ve yardımcı programları setidir. 2011 yılında Autodesk tarafından satın alındı. Paket, basitten gelişmiş fotoğraf düzenlemeye kadar tasarlanmıştır. Ücretsiz, Premium ve Yaratıcı Paket içeren üç abonelik planına sahiptir.

Platform masaüstünde kullanılabildiği gibi akıllı telefon ve tabletlerde de kullanılabiliyor. Pixlr, JPEG, PNG, WEBP, GIF, PSD (Photoshop Belgesi) ve PXZ (yerel Pixlr belge biçimi) gibi çeşitli resim biçimleriyle uyumludur.

Platform, Aralık 2021’de yeni bir logo ve eklenen araçlarla daha fazla özellik tanıttı; Fırçalar, İyileştirme aracı, Animasyon ve Toplu yükleme. Fırça özelliği, elle çizilmiş efektlerin oluşturulmasını sağlar. Düzeltme aracı, kullanıcıların görüntülerinden istenmeyen nesneleri kaldırmasına olanak tanırken Animasyon özelliği, düzenlemelerine hareketler eklemek için kullanılabilir. Kullanıcılar aynı anda 50 adede kadar görüntüyü düzenlemek için Toplu yüklemeyi de kullanabilir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Temel Bilgisayar

Mobil Teknoloji

Canva

Adobe Lightroom Mobile

Son Yorumlar