Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak Call of Duty: Infinite Warfare, birkaç ay içerisinde satışa sunulacak. Peki yapımın PC sürümü neler talep edecek?

Call Of Duty, dünyanın en popüler savaş simülasyonu serilerinden biri, hatta spesifik olmak gerekirse; rahatlıkla ilk onda olduğunu söyleyebiliriz. Ne var ki yapımın son halkası Call of Duty: Infinite Warfare, piyasaya sürülmeden önce bazı hayal kırıklıkları yaşadı. Yapımın, tanıtım videosu, YouTube’da, en sevilmeyen ikinci fragman olarak tarihe geçti. 2 milyondan fazla YouTube kullanıcısı, günümüz tabiriyle fragmanı “eksiledi”.

Bu başarısızlıktaki en büyük faktör, Call of Duty Infinite Warfare’in gerçek dünyadan koparılarak uzayda geçeceğinin ortaya çıkmasıydı. COD’un kemik müdavimlerinin bu tür radikal değişikliklerden fazla hoşlanmadığını söylememiz mümkün.

Ancak bize göre, yapım başarılı olursa Call of Duty’nin önünde inanılmaz imkanlar açılabilir hatta yapım Halo gibi oyun mucizelerine bile meydan okuyabilir. Yapımın başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek. Oyun, 4 Kasım 2016’da PC, Xbox One ve Sony PlayStation 4 platformlarında satışa sunulacak.

Yapımın PC sistem gereksinimleri de sızdı.

Asgari Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core İ3-530 2.9 GHz  veya AMD Phenom X4 810
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 470 veya AMD Readon HD 6970
Ram: 6 GB
Saklama Alanı Alan: 60 GB
DirectX: DirectX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core İ7-4785T 4-Core 2.2 GHz  veya AMD FX 8320
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 2 GB veya AMD Readon R9 380
Ram: 8 GB
Saklama Alanı: 60 GB
DirectX: DirectX 11

Kaynak : CNNTÜRK

Paylaş
Sonraki İçerikCivilization 6
M.Yavuz KAYA
Gramerle işi olmayan, Resmiyeti sevmeyen, Fotoğraf aşığı, UzaydanHaberler ve Biltepot web mimarı, deli dolu, sabırsız tez canlı, teknoloji hastası, oyun delisi, Gezme hastası, yemek ve tatlı düşkünü, yeni insanlarla tanışmayı seven, arkadaşlarıyla vakit geçirmeye düşkün, sinema tiyatro sever, yeşil erik ve tuz, tatlı yoksa çikolatada olur, dondurma, Wall-e gibi komik anime ve Forest Gump gibi filmleride izler kitap vakit buldukça okur... daha çok dicek şey var ama karakter yetmedi... :)