Strateji oyunu çıkmıyor diye üzülenler, çıkanları beğenmeyen, nerede o eski Cossacks günlerimiz diye dertlenen oyunculara müjde, GSC Game World oyunun yenisinin 20 Eylül’de piyasada olacağını duyurdu.

İlk defa 2000 yılında piyasaya çıkan ve 2D izometrik grafikleri ve yaratabileceğiniz derin stratejiler ile Age of Empires’a göre daha “makro” bir oyun arayanların tercihi olan Cossacks on yılın ardından bu defa 3D grafikleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

17 ve 18.yüzyılda geçecek olan oyunda 12 ülke ve beş ayrı senaryo bulunacak, aynı zamanda 8 kişilik multiplayer desteğiyle de arkadaşlarınızla birlikte oynama keyfini tadabileceksiniz.

S.T.A.L.K.E.R konusunda da GSC Game World’den yeni haberler beklemeye devam ediyoruz, yeri gelmişken…

Kaynak : Level Online

Paylaş
Önceki İçerikCivilization 6
Sonraki İçerik1666 Londra yangını Minecraft’ta yeniden yaratıldı!
M.Yavuz KAYA
Gramerle işi olmayan, Resmiyeti sevmeyen, Fotoğraf aşığı, UzaydanHaberler ve Biltepot web mimarı, deli dolu, sabırsız tez canlı, teknoloji hastası, oyun delisi, Gezme hastası, yemek ve tatlı düşkünü, yeni insanlarla tanışmayı seven, arkadaşlarıyla vakit geçirmeye düşkün, sinema tiyatro sever, yeşil erik ve tuz, tatlı yoksa çikolatada olur, dondurma, Wall-e gibi komik anime ve Forest Gump gibi filmleride izler kitap vakit buldukça okur... daha çok dicek şey var ama karakter yetmedi... :)