Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Kahramanlar (Avengers) filmlerindeki olayların ardından genç Peter Parker meşhur Örümcek adamda ekibe katılmak ister, Tabi Tony Stark’ın gözetimi altında, Avengers ekibinin bir üyesi olmaya ve de lise öğrenimini sürdürmeye çalışmaktadır. Süper güçlerini sıradan bir lise öğrencisi olarak alışmaya hazmetmeye çalışır, tabi ortalık sakin kalmaz,  bir anda ortaya çıkan kötü kalpli Adrian Toomes yani Vulture’ı durdurmaya çalışırken büyük felaketlerden kıl payı yırtar. Henüz Tony Stark’ın tamamen güvenini kazanamamış Peter Parker, süper kahraman olmanın gerçekten ne olduğunu anlamaya başladığında Vulture ile tekrar karşılaşacaktır…. hayırlısı bakalım izleyin görün…

Bu arada bir not: 2014 yılı içinde İnanılmaz Örümcek Adam serisinin 3. ve 4. filminin çekileceği, 3. filmin 2016’da vizyona gireceği duyurulmuştu. Ancak 2015 yılının başında Örümcek Adam’ın hakları konusunda Sony Pictures ile Marvel anlaştı ve yeni serinin ilk filminin 2017’de vizyona gireceği açıklandı.

2.Fragman

3. Fragman

Vizyon Tarihi: 7 Temmuz 2017
Yapımı : 2017 – ABD
Tür : Aile , Aksiyon , Fantastik , Macera
Süre: 133 Dak.
Yönetmen : Jon Watts
Oyuncular : Tom Holland (i) , Michael Keaton , Robert Downey Jr. , Marisa Tomei , Zendaya Coleman
Senaryo : Stan Lee , John Francis Daley , Jonathan Goldstein , Steve Ditko , Chris McKenna (i)
Yapımcı : Stan Lee , Kevin Feige

Paylaş
Önceki İçerikDr.Teaco
Sonraki İçerikLucifer
M.Yavuz KAYA
Gramerle işi olmayan, Resmiyeti sevmeyen, Fotoğraf aşığı, UzaydanHaberler ve Biltepot web mimarı, deli dolu, sabırsız tez canlı, teknoloji hastası, oyun delisi, Gezme hastası, yemek ve tatlı düşkünü, yeni insanlarla tanışmayı seven, arkadaşlarıyla vakit geçirmeye düşkün, sinema tiyatro sever, yeşil erik ve tuz, tatlı yoksa çikolatada olur, dondurma, Wall-e gibi komik anime ve Forest Gump gibi filmleride izler kitap vakit buldukça okur... daha çok dicek şey var ama karakter yetmedi... :)