Ölüdeniz’i sıfır bir şekilde seyredebileceğiniz mükemmel bir yer. Harika bir manzaraya sahip. Normalde gitmiş olduğum cafe-bar, sahilde olup kendi butik oteline bağlı. Otelde konaklamadım fakat konaklama bölümü dışında, içini gezdim. Çok büyük değil fakat harika bir şirinlikte. Dekorlarını internetten de sizin için araştırdım. Orada bulunup kahve içmek inanılmaz keyifliydi. Mekanın çok tuhaf bir yapısı vardı. Arkada bir şarap içebileceğiniz sevimli bir köşe, dostlarınızla denizi seyredip sohbet edebileceğiniz masalar. Bence masal gibi bir yerdi. Mekan, aksesuarları ile aşırı ferah ve klasik tarzda bir dekora sahipti.

  Denize karşı bir şeyler yemek ve içmek için muhteşem bir yer. Sadece karnınız değil ruhunuz da doyuyor. Ruhunuzu beslemek, kendinizi rahatlatmak, dinlemek, düşünmek ve kafa dağıtmak çok uygun bir ortam. Sadece denizi seyretme fikri bile yeterince tatmin edici.
Önceki İçerikMan Of Steel
Sonraki İçerikxXx Return of Xander Cage
Ebru BOZDEMIR
Kahve düşkünü. Özellikle de filtre kahve bağımlısı. Gezmek ve yeni yerler keşfetmek en büyük hobisi. Boş zamanlarında kahve içmek ve sohbet etmekten keyif alır. Konuşkan, dışa dönük, sosyal. Sosyal ortamlarda bulunmayı sever. Country müzikleri dinlemekten mutluluk duyar. Çikolata delisi. Farklı dilleri, kültürleri öğrenmeyi sever. Farklı kültürlere ait yemekleri tatmaktan keyif alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here