Loading

Temel Fotoğrafçılık

Temel Fotoğrafçılık Kültürü ve Bilgisi içerikli atölyemizde fotoğrafçılığın doğuşu, gelişimi, fotoğraf makineleri, ekipmanları, fotoğrafçılık türleri, temizliği, güvenliği gibi detaylı konulara uygulamalı olarak değineceğiz.

devamını oku

Astrofotoğrafçılık

Gece vakti gök cisimlerini doğru şekilde fotoğraflamak ve düzenlemek için gereken uygun ekipmanları ve astronomi ile ilgili temel bilgileri öğrenin.

devamını oku

Aydınlık Oda

Profesyonel fotoğrafçıların kullandığı uygulama olan Lightroom'u kullanmayı öğrenerek fotoğraflarınızı detaylı bir şekilde düzenlemeyi öğrenin.

devamını oku

Mobil Fotoğrafçılık

Akıllı telefonunuzun kamerasından en iyi verimi alarak daha iyi fotoğraflar çekebilmeyi ve mobil uygulamalarda düzenlemeyi öğrenin.

devamını oku

Mobil Teknoloji

Giyilebilir teknolojiler, akıllı telefonlar, akıllı tabletler, mobil cihazlarda işletim sisteminin önemi ve mobil uygulamalarda veri güvenliği konuları hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

devamını oku

Temel Bilgisayar

Temel Bilgisayar eğitiminde günlük bilgisayar kullanımında ihtiyacınız olan tüm konuları öğrenebilecek, sorularınıza yanıtlar bulabilecek ve kendinizi daha donanımlı hale getirecek eğitim koçu arıyorsanız; biz sizin buradayız ve bu atölye tam…

devamını oku