Sen Benim HerŞeyimsin

Sedat Çıralı (Tolga Çevik) küçük yaşta babasını kaybeden biriydi, babasının tüm korkularıyla yüzleşmesiyle ilgili öğütlerinin hiç bir zaman unutmamıştır. Ancak hiç bir zaman tutamamıştır, Kemer’de tek başına yüzeysel ve gündelik ilişkilerle gayet keyifli bir şekilde yaşamaktadır. ama Sedat’ın hayatını eski bir ilişkisinden doğan kız çocuğu ile bambaşka bir hal almaya başlamıştır ve artık “baba” olma sırası ondadır… Kızını korumak için artık korkularıyla yüzleşmek zorundadır…

Sen Benim HerŞeyimsin, 2013 Meksika yapımı Çocuk Büyütme Rehberi (Instructions Not Included) filminden Tolga Örnek tarafından uyarlanarak çekildi.

 

Vizyon Tarihi: 9 Aralık 2016
Yapımı : 2016 – Türkiye
Tür : Dram , Komedi
Süre: 107 Dak.
Yönetmen : Tolga Örnek
Oyuncular : Tolga Çevik , Melis Birkan , Cengiz Bozkurt , Tuna Çevik , Reha Özcan
Senaryo : Tolga Örnek
Yapımcı : Kemal Kaplanoğlu

Paylaş
Önceki İçerikSense8
Sonraki İçerikKey Museum
M.Yavuz KAYA
Gramerle işi olmayan, Resmiyeti sevmeyen, Fotoğraf aşığı, UzaydanHaberler ve Biltepot web mimarı, deli dolu, sabırsız tez canlı, teknoloji hastası, oyun delisi, Gezme hastası, yemek ve tatlı düşkünü, yeni insanlarla tanışmayı seven, arkadaşlarıyla vakit geçirmeye düşkün, sinema tiyatro sever, yeşil erik ve tuz, tatlı yoksa çikolatada olur, dondurma, Wall-e gibi komik anime ve Forest Gump gibi filmleride izler kitap vakit buldukça okur... daha çok dicek şey var ama karakter yetmedi... :)