OpenStreetMaps

OpenStreetMaps

OpenStreetMaps 1920 969 biltepot.xyz

 OpenStreetMap, binlerce web sitesinde, mobil uygulamada ve donanım cihazında harita verilerine güç sağlar

 OpenStreetMap, tüm dünyadaki yollar, yollar, kafeler, tren istasyonları ve çok daha fazlası hakkında verilere katkıda bulunan ve bunları koruyan bir haritacı topluluğu tarafından oluşturulmuştur.

Yerel Bilgi
OpenStreetMap yerel bilgiyi vurgular. Katkıda bulunanlar, OSM’nin doğru ve güncel olduğunu doğrulamak için havadan görüntüler, GPS cihazları ve düşük teknolojili alan haritaları kullanır.

Topluluk Odaklı
OpenStreetMap’in topluluğu her gün farklı, tutkulu ve büyüyor. Katkıda bulunanlarımız arasında meraklı haritacıları, CBS uzmanları, OSM sunucularını çalıştıran mühendisler, felaketten etkilenen alanları haritalayan insani yardımlar ve çok daha fazlası var. Topluluk hakkında daha fazla bilgi edinmek için OpenStreetMap Blog, kullanıcı günlükleri, topluluk blogları ve OSM Foundation web sitesine bakın.

Açık veri
OpenStreetMap açık veridir: OpenStreetMap ve katkıda bulunanları kredilendirdiğiniz sürece herhangi bir amaç için kullanmakta özgürsünüz. Verileri belirli şekillerde değiştirir veya bunlara göre oluşturursanız, sonucu yalnızca aynı lisans altında dağıtabilirsiniz. Ayrıntılar için Telif Hakkı ve Lisans sayfasına bakın.

Yasal
Bu site ve diğer pek çok ilgili hizmet, topluluk adına resmi olarak OpenStreetMap Vakfı (OSMF) tarafından işletilmektedir. OSMF tarafından işletilen tüm hizmetlerin kullanımı, Kullanım Koşullarımıza, Kabul Edilebilir Kullanım Politikalarımıza ve Gizlilik Politikamıza tabidir.

 Lisans, telif hakkı veya diğer yasal sorularınız varsa lütfen OSMF ile iletişim kurun.
OpenStreetMap, büyüteç logosu ve Harita Durumu, OSMF’nin tescilli ticari markalarıdır.

Ortaklar
Hosting, UCL, Bytemark Hosting ve diğer ortaklar tarafından desteklenmektedir.

Kaynak: OpenStreetMaps

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555